Kolay Ulaşılır

Güçlü

Hızlı

Modüler

Kaliteli

Özelleştirilebilir

Merhaba. Şöyle buyrun. Dijital Dünya’da size sunabileceklerimize dair ufkunuzu genişletelim mi?

Biz, İstanbul’da yerleşik, markanıza dair hayallerinizi gerçekleştirmek amacında olan bir kreatif ajansız. Bizi tanımak istersiniz diye umuyoruz. 🙂

En uygun fiyatlarla, işinize dair en iyi çözümleri üretebiliriz. Sıfırdan kurumsal kimliğinizi üretebilir, web sitenizi tasarlayabilir, grafik tasarımı işlerinizi çözüme kavuşturabiliriz.

Dijital Dünya’daki varlığınızla, daha anlaşılır, daha güvenilir, daha sosyal bir kimlikte görünmeniz adına sosyal medya yönetiminizi biz üstlenebiliriz.

Fuar ve organizasyon işlerinizi karar aşamasından bitim aşamasına kadar yönetebilir ve müşterilerinizle iletişiminizi kolaylaştırabiliriz.

Güzel İşler Çıkarıyoruz…

KlinikAra! Web Portal

MONA Logistics Web Sitesi

Bebellium Eticaret Sitesi

GEN-Fulfillment Web Sitesi

MSW tekstil Eticaret Sitesi

Ulusal24.com Haber Sitesi

Farmege Medikal Web Sitesi

Tıklasam Gelse Eticaret Sitesi

Marcela Medikal Web Sitesi

Erm&Jo Web Sitesi

EspadaModa Eticaret Sitesi

AvrupaDİŞ Web Sitesi

AvrupaDİŞ Hastaneleri Web Sitesi Tasarımı

Gökbora Web Sitesi

Gökbora Uluslararası Nakliyat A.Ş. Web Sitesi Tasarımı

112
Mutlu

Müşteri

Markanızı kendi markamız olarak görüyor, ve çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Markanıza kattığımız değerin, bize artı değer olarak döneceğini biliyoruz.

Kurumsal Kimlik

İlk bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog, broşür vb çalışmalarınızı büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım

Dijital Dünya’da yaratacağınız etkiyi maksimum düzeye çıkaracak, rakiplerinizle aranızdaki vizyon farkının anında anlaşılabileceği web ve eticaret siteleri hazırlıyoruz.

Grafik Tasarım

Kreatif çalışmalarımızla, markanızı doğru mecraada ve uygulama alanlarında uygun, fark edilir, görsel hafızada yer edici yöntemlerle hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Markanızı tanıyarak, ihtiyaçlarınızı doğru tespit edip, size özel kreatif çalışmalar hazırlıyoruz. İşlerimizde ve çalıştığımız her markada, farkınızı arıyor, buluyor ve öne çıkarıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşen Dünya’da Sosyal medyanın önemini sizde fark ettiyseniz, buradayız. Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Dijital Dünya’dan Kısa Kısa…

Kasım 30, 2021 in Haber

ASUS Republic of Gamers, Rapture GT-AX6000 Modelini Duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), yepyeni tasarımıyla dikkat çeken yüksek performanslı WiFi 6 (802.11ax) oyuncu router'ı Rapture GT-AX6000'i duyurdu.  Geleceğin tasarımını günümüze taşıyan ROG Rapture GT-AX6000 oyuncu router'ı, oyuncuların daha fazla…
Devamı
Kasım 30, 2021 in Haber

Intel’den AMD ve NVIDIA’ya Gözdağı: Her Yıl Bir Ekran Kartı!

Intel, bir süre önce ekran kartı pazarına girmek istiyordu ve sonunda bunu gerçekleştirdi. 2020 yılında Intel Xe ekran kartını tanıtan Intel, sıradaki Arc Alchemist ekran kartına hazırlanıyor. Intel bununla da kalmayacak…
Devamı
Kasım 30, 2021 in Haber

Dijital (Sanal) Bir Arazi Satın Almak İçin Servet Döker miydiniz?

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir duyuru ile, Kanadalı bir yatırım firmasının, yakın zamanda kripto para birimi ile yaklaşık 2,5 milyon dolarlık dijital bir "arsa" satın aldığını açıklandı. Toplam 2,43 milyon dolarlık satın alma,…
Devamı
Kasım 29, 2021 in Haber

SwifDoo PDF Pro 2.0.0.3 (Günün Tam Sürümü)

SwifDoo PDF, çoğu kullanıcının ihtiyaç duyduğu özellikleri sunan kapsamlı, hepsi bir arada bir PDF aracıdır. Bu yazılım, ana özelliklerinin çoğunun düzenlendiği ve programın ana ekranından kolayca tanınıp erişilebildiği kullanıcı dostu…
Devamı