Kolay Ulaşılır

Güçlü

Hızlı

Modüler

Kaliteli

Özelleştirilebilir

Merhaba. Şöyle buyrun. Dijital Dünya’da size sunabileceklerimize dair ufkunuzu genişletelim mi?

Biz, İstanbul’da yerleşik, markanıza dair hayallerinizi gerçekleştirmek amacında olan bir kreatif ajansız. Bizi tanımak istersiniz diye umuyoruz. 🙂

En uygun fiyatlarla, işinize dair en iyi çözümleri üretebiliriz. Sıfırdan kurumsal kimliğinizi üretebilir, web sitenizi tasarlayabilir, grafik tasarımı işlerinizi çözüme kavuşturabiliriz.

Dijital Dünya’daki varlığınızla, daha anlaşılır, daha güvenilir, daha sosyal bir kimlikte görünmeniz adına sosyal medya yönetiminizi biz üstlenebiliriz.

Fuar ve organizasyon işlerinizi karar aşamasından bitim aşamasına kadar yönetebilir ve müşterilerinizle iletişiminizi kolaylaştırabiliriz.

Güzel İşler Çıkarıyoruz…

KlinikAra! Web Portal

MONA Logistics Web Sitesi

Bebellium Eticaret Sitesi

GEN-Fulfillment Web Sitesi

MSW tekstil Eticaret Sitesi

Ulusal24.com Haber Sitesi

Farmege Medikal Web Sitesi

Tıklasam Gelse Eticaret Sitesi

Marcela Medikal Web Sitesi

Erm&Jo Web Sitesi

EspadaModa Eticaret Sitesi

AvrupaDİŞ Web Sitesi

AvrupaDİŞ Hastaneleri Web Sitesi Tasarımı

Gökbora Web Sitesi

Gökbora Uluslararası Nakliyat A.Ş. Web Sitesi Tasarımı

112
Mutlu

Müşteri

Markanızı kendi markamız olarak görüyor, ve çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Markanıza kattığımız değerin, bize artı değer olarak döneceğini biliyoruz.

Kurumsal Kimlik

İlk bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog, broşür vb çalışmalarınızı büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım

Dijital Dünya’da yaratacağınız etkiyi maksimum düzeye çıkaracak, rakiplerinizle aranızdaki vizyon farkının anında anlaşılabileceği web ve eticaret siteleri hazırlıyoruz.

Grafik Tasarım

Kreatif çalışmalarımızla, markanızı doğru mecraada ve uygulama alanlarında uygun, fark edilir, görsel hafızada yer edici yöntemlerle hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Markanızı tanıyarak, ihtiyaçlarınızı doğru tespit edip, size özel kreatif çalışmalar hazırlıyoruz. İşlerimizde ve çalıştığımız her markada, farkınızı arıyor, buluyor ve öne çıkarıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşen Dünya’da Sosyal medyanın önemini sizde fark ettiyseniz, buradayız. Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Dijital Dünya’dan Kısa Kısa…

Ocak 26, 2022 in Haber

Google, Büyük Tartışmalara Neden Olan FloC’u Tamamen Rafa Kaldırdı!

Google, insanları tarama alışkanlıklarına göre gruplandıran Federe Öğrenme Grupları'nı (Federated Learning Cohorts - FLoC) 2021 yılında ortaya atmıştı. Böylece reklam verenler reklamlarını bireyler yerine belli bir hedefleme düzeyindeki bir grup…
Devamı
Ocak 26, 2022 in Haber

Xiaomi 11 Lite 5G NE ile bir gün geçirdik. İşte deneyimlerimiz!

Daha önce incelemesini bu sayfalarda yaptığımız Xiaomi 11 Lite 5G NE ile bir gün geçirdik ve deneyimlerimizi size bu videoda aktarıyoruz. Editörümüz Beyza okulda ve gittiği konserde telefonun birçok özelliğini…
Devamı
Ocak 26, 2022 in Haber

Sizler için seçtiğimiz dizüstü bilgisayar önerileri!

Hangi dizüstü bilgisayarı almalıyım? Diz üstü bir bilgisayar alırken neleri dikkate almalıyım? vb sorular kafanızı kurcalıyor ve yanlış bir seçim yapmaktan endişe duyuyorsanız, endişelenmeyin, bu klavuzumuz size yardımcı olacaktır.Aralarından seçim yapabileceğiniz…
Devamı
Ocak 26, 2022 in Haber

Artık onun da akıllı saati var: GM Watch

Telefon üreticilerinin kulaklık, saat ve bileklik gibi ekosistem ürünlerine yöneldiği bugünlerde yeni bir ürün General Mobile markasından geldi. Marka GM 22 ailesinin lansmanı ile beraber yeni akıllı saati GM Watch'u…
Devamı