()

Ekran kartı madenciliği için artık son başlamış durumda. Ethereum için merakla beklenen Londra güncellemesi 4 Ağustos’ta yayınlanacak.

4 Ağustos’ta yayınlanacak olan Ethereum güncellemesi ile birlikte bir devir de sona ermiş olacak.

Ethereum ağı PoW yerine PoS tarzında bir işletime geçiş yapacak. Bu yeni sistemi biraz bankacılığa benzetebiliriz. Aynı bankalarda olduğu gibi yatırdığınız ETH miktarı üzerinden kazanç elde edeceksiniz.

Şu anda minimum ETH kilitleme oranı 32 ETH olarak belirlenmiş durumda. Yani belirli dönemler üzerinden kilitlediğiniz ETH miktarları üzerinden kazanç elde edebileceksiniz. Elbette burada gelirlerin madencilikte olduğu kadar yüksek olmadığını da hatırlatmamız gerekiyor.

Ekran kartı madenciliği için sela vakti! Nasıl bilirdiniz?

Güncelleme sonrasında gelirlerin ilk etapta yüzde 30 oranında azalması bekleniyor. Sonrasında ise kademeli olarak tüm gelirler ortadan kalkmış olacak.

Ethereum madenciliğinin son bulacak olması, diğer coinlerin kazılması için bir engel değil. Fakat diğer coinlerdeki gelir seviyesinin beklenenin altında olduğu da inkar edilemez. Dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Dilerseniz bu konu ile ilgili videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: