1CONN CReative

Mottomuz; Siz hayal edin, Biz gerçekleştirelim.

Biz; müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, vakıf olduğumuz iş konularında danışmanlık hizmeti veren bir kreatif ajansız. Mottomuz, “Siz hayal edin, Biz gerçekleştirelim.

2000 Yılından bu yana çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tasarımlarımız, çalıştığımız her sektörde ses getirmiş ve müşterilerimize artı puan ile saygınlık kazandırmıştır. Amacımız sizlerin iş alanında bulunan estetik öğelerden mümkün olduğunca yararlanarak, mesajın alıcıya doğru ve net iletildiği, eleştirilebilir yönleri mümkün olduğunca az ve estetik açıdan hedeflenen ölçüde zengin çalışmalar üretmektir. Daha önce yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni düşünmek ile taklitçilik arasındaki farkı bilen saygıdeğer müşterilerimizle bu güne dek sayısız projeye imza attık. Sizlere de bu farkı yaşatmayı isteriz.

İşinizi

Dijital

Dünya’ya

Taşıyın!

Faz

01. Araştırıyoruz

Sektörünüzle ilgili genel ve yerel bilgileri büyük bir titizlikle araştırıyor, sizin için gerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza bu bilgiler ışığında yön veriyoruz. İlk düşündüğümüz; “Biz, bu markaya ne katabiliriz?”

Faz

02. Tasarlıyoruz

Projeniz için gerçekleştirdiğimiz ön araştırmadan sonra, projenizi büyük bir özveriyle tasarlıyoruz. Markanızın kurumsal kimliğini sektörünüzün ve rakipleriniz bir adım değil, bir kaç adım ötesine taşımak bizim işimiz.

Faz

03. Geliştiriyoruz

Her bir müşterimiz için başlattığımız ve sonlandırdığımız projeyi, proje bitiminden sonra da dikkatle takip ediyor ve sürekli olarak işleyen bir mekanizmayla projenizi geliştirmeye devam ediyoruz.