1CONN Creative – Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı

SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM.

İşinizi Dijital Dünya’ya Taşıyın! Dijital Dünya'nın İşiniz İçin Sunacağı Avantajlardan Mahrum Kalmayın.
01
Araştırıyoruz

Sektörünüzle ilgili genel ve yerel bilgileri büyük bir titizlikle araştırıyor, sizin için gerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza bu bilgiler ışığında yön veriyoruz. İlk düşündüğümüz; “Biz, bu markaya ne katabiliriz?”

02
Tasarlıyoruz

Projeniz için gerçekleştirdiğimiz ön araştırmadan sonra, projenizi büyük bir özveriyle tasarlıyoruz. Markanızın kurumsal kimliğini sektörünüzün ve rakipleriniz bir adım değil, bir kaç adım ötesine taşımak bizim işimiz.

03
Teslim

Proje bitim aşamasına geliyor ve teslim süreci başlıyor. Bu demek değil ki işimizi teslim ettikten sonra sizi yalnız bırakıyoruz. Özellikle reklam planlama gibi süreçlerimizle birlikte "Geliştiriyoruz" etabımız start alıyor.

04
Geliştiriyoruz

Her bir müşterimiz için başlattığımız ve sonlandırdığımız projeyi, proje bitiminden sonra da dikkatle takip ediyor ve sürekli olarak işleyen bir mekanizmayla projenizi geliştirmeye devam ediyoruz.

1CONN EKİBİ
WEB SİTESİ KODLAMADA SON TEKNOLOJİ TEKNİKLER (WEB3, NODE.JS, JAVASCRIPT)
RESPONSIVE TASARIM
100

% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

100

% PROJE TESLİMİ

100

% HEDEF TAMAMLAMA

100

% REKLAM VERİMLİLİĞİ

SİZİN İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ

icon01
KURUMSAL KİMLİK

İlk bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog, broşür vb çalışmalarınızı büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz.

icon05
WEB TASARIM

Dijital Dünya’da yaratacağınız etkiyi maksimum düzeye çıkaracak, rakiplerinizle aranızdaki vizyon farkının anında anlaşılabileceği web ve eticaret siteleri hazırlıyoruz.

icon03
GRAFİK TASARIM

Kreatif çalışmalarımızla, markanızı doğru mecraada ve uygulama alanlarında uygun, fark edilir, görsel hafızada yer edici yöntemlerle hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Markanızı tanıyarak, ihtiyaçlarınızı doğru tespit edip, size özel kreatif çalışmalar hazırlıyoruz. İşlerimizde ve çalıştığımız her markada, farkınızı arıyor, buluyor ve öne çıkarıyoruz.

icon04
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Dijitalleşen Dünya’da Sosyal medyanın önemini sizde fark ettiyseniz, buradayız. Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Yıllardır birlikte çalıştığımız kreatif ajansımız 1CONN Creative dir. Her projenin altından başarıyla kalktıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.
K. UMUT YILDIRIM
K. UMUT YILDIRIM
GÖKBORA
Eticaret lojistiği hizmeti sunduğumuz GEN.Fulfillment projemize 1CONN ile start verdik, projemizi hakkıyla teslim ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.
MUSTAFA ÇAK
MUSTAFA ÇAK
GEN.FULFILLMENT
AvrupaDiş hastaneleri olarak, 1CONN Creative ekibiyle uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerine işlerine gösterdikleri özen ve hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz.
M. Kaan Mete
M. Kaan Mete
AVRUPADİŞ

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR