()

Instagram, yepyeni güncellemesi ile kullanıcıları oldukça sevindirdi. Epey süredir kullanıcıların merakla beklediği özellikler gelen yeni güncelleme ile eklenmiş oldu. Instagram’a gelen güncellemeler şöyle;

Kullanıcıların çevresini fazlasıyla geliştirmeye yardımcı olacak bir özellik geldi. Özelliğin adı ise Discover.Discover, keşif bölümü kısmında yapılmış bir geliştirme oldu. Bilindiği gibi önceden yalnızca çevreniz ve ülkenizde olan popüler fotoğraflara erişebiliyorduk. Artık takip edeceğimiz kişilerin de fotoğraflarını görebileceğiz. Bu da, Instagram kullanıcılarının daha çok “takipleşmesi” anlamına gelecek.

Bir de en çok beklenen özellik var tabii. Fotoğrafı sonradan düzenleyebilme yeteneği de Instagram’a bu güncelleme sayesinde gelmiş oldu. Artık Instagram’a yüklediğiniz fotoğraflara eklemiş olduğunuz metinleri düzenleyebiliyor, yeni hashtag’ler girebiliyor, fotoğrafı yükledikten sonra dahi ilgili fotoğrafa bir lokasyon bilgisi girebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Instagram cephesindeki yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Tasarımda da ufak değişikliklere gitti. Navigasyon ikonlarındaki farklılıklar ve yeni özellikler için eklenen sekme tasarımları dikkate değer olmuş.

Kaynak : SosyalMedyaKulubu.com.tr

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.