()

Yeni gelecek arayüzünde daha az sorun olmasını isteyen Xiaomi, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için Xiaomi Notlar uygulamasında bazı değişiklikler içeren yapı sürümü 22.1.13 ile tanımlanan yeni MIUI 13 beta güncellemesini kullanıma sunmaya başladı.

Değişiklik günlüğüne göre bu güncelleme, yapılacaklar listesindeki çerçevelerin kayması sorununu optimize ediyor. Ayrıca üst ve alt ekranın, bazı modeller arasında bölündükten sonra steno işlevinin anormal olması sorununu düzeltiyor.

Ayrıca Redmi K30 5G ve Redmi K30i 5G, belirli senaryolarda kurtarma işleminin yeniden başlatılması sorunu nedeniyle beta uygulaması bugün askıya alındı. Sistem kararlılığının daha fazla test edilmesi nedeniyle Redmi Note 10 Pro 5G’nin de test sonuçları daha sonra yayınlanacak.

Xiaomi Notlar Uygulaması

Yapılacaklar listesindeki kayan çerçeve sorununu optimize edin Bazı modellerde üst ve alt ekran bölündükten sonra stenografi işlevinin anormal olması sorunu düzeltildi.

Not:

Android’in ana sürüm yükseltmesi nedeniyle, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+, 13 Aralık 2021’den itibaren dahili beta sürümünü askıya alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Android’in ana sürüm yükseltmesi nedeniyle Redmi Note 11 5G’nin, 4 Ocak 2022’den itibaren dahili beta sürümünü askıya alınacaktır, anlayışınız için teşekkür ederiz. Mi hayranlarına nispeten daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için Redmi K30 5G ve Redmi K30i 5G, belirli senaryolarda kurtarmanın yeniden başlatılması sorunu nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Mi Fan arkadaşlarına nispeten daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için MIX FOLD askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Mi hayranlarına nispeten daha iyi bir deneyim yaşatmak için Redmi Note 10 Pro 5G, sistem kararlılığını daha fazla test ediliyor ve sonuçlar daha sonra açıklanacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.