()

Oppo, katlanabilir akıllı telefonunun satışına yeniden başladı. Şirketin ilk katlanabilir telefonu Oppo Find N, birkaç dakika içinde tükendikten sonra nihayet Çin’de yeniden satışa sunuldu. Bu ayın başlarında, Çinli akıllı telefon üreticisinin 1 milyondan fazla rezervasyon aşan Find N katlanabilir telefonuyla büyük başarı elde ettiğini bildirmiştik.

Bu durum şirketin ilk katlanabilir telefonunun muazzam popülaritesini vurgularken, aynı zamanda rezervasyonların artmasıyla birlikte envanter eksikliğini de gösterdi. Cihaz taleplerin ardından şimdi nihayet tekrar satışa sunuldu. 

Oppo Find N taleplere yetişemiyor!

oppo

Oppo Find N, 8GB + 256GB ve 12GB + 512GB varyantı olmak üzere iki depolama yapılandırmasında mevcut. Akıllı telefonun özelliklerinden söz etmek gerekirse, 5.49 inç AMOLED dış ekrana ve 7.1 inç E5 AMOLED birincil ekrana sahip. Cihaza 33W hızlı şarj ile güç sağlayan büyük bir 4.500mAh pil bulunuyor. Ayrıca, 8GB veya 12GB RAM ve 256GB veya 512GB UFS 3.1 depolama ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 888 SoC de cihaza performans katıyor. Oppo Find N arkada 50 megapiksel üçlü kamera kurulumuna sahipken, ön tarafta birincil ve ikincil ekranda 32 megapiksel selfie kamera bulunuyor. 8GB + 256GB sürümü 7.699 Yuan yani kabaca 1.215 dolar fiyat etiketine sahip. 12GB + 512GB varyantı ise 8.999 Yuan yani kabaca 1.417 dolar.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.