()

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin yeni bir orta sınıf akıllı telefon üzerinde çalıştığı iddia edildi. Buraya kadar her şey normal, şaşırtıcı olansa bu yeni modelin Redmi Note 9 ailesine katılıyor olması. Redmi Note 9T ismini alması beklenen orta sınıf akıllı telefon serinin sekizinci üyesi olacak.

Redmi Note 9 serisine yeni model ekleniyor!

Redmi’nin bir sonraki akıllı telefonunun Redmi Note 9T olması bekleniyor. Böylelikle zaten oldukça kalabalık olan Redmi Note ailesine bir yenisi daha ekleniyor olacak. Serideki modellere bakacak olursak; Redmi Note 9, Redmi Note 9S, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 5G, Redmi Note 9 Pro 5G, Redmi Note 9 Pro Max ve son olarak Redmi Note 9T aileye katılıyor.

Yeni modelin özelliklerine gelecek olursak, cihazın MediaTek Dimensity 800U yonga setinden güç alacağı söyleniyor. Ayrıca modelin bir prototipi bugün Geekbench’te ortaya çıktı ve özelliklerinin bir kaçı sızdırıldı. Modelde 4 GB RAM olduğu ve Android 10 ile kutusundan çıkacağı şimdilik bilinenler arasında. Ayrıca cihaz Geekbench’te tek çekirdekli testlerde 598 puan ve çok çekirdekli testlerde 1760 puan aldı. Bu rakamlar orta sınıf bir telefon için gayet normal. 

Redmi Note 9T görüntüleri

Redmi Note 9T, M2007J22G model numarası ile karşımıza çıkıyor. Model numarasının sonundaki “G” harfi cihazın yalnızca Çin pazarında değil, küresel olarak satışa sunulacağını gösteriyor. Ancak şimdilik hangi ülkelerde satışa çıkacağı kesin değil. Redmi Note 9T’nin 2021 yılının ilk aylarında tanıtılması bekleniyor.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.