()

Spotify, dünyada en çok kullanılan müzik dinleme platformları arasında. Şirket, kullanıcılarına 30 milyondan fazla şarkı sunuyor. Bu platform üzerinden çalma listesi oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıları takip edip durumunuza göre çalma listesi seçebiliyorsunuz.

Dünyada bu kadar çok tanınan bir uygulamanın çalışanlarına neler sunduğu merak ediliyor. Özellikle çalışanlara verilen maaşlar da merak konusu. İnsider’ın yayınladığı raporla birlikte şirketin çalışanlarına ne kadar ücret verdiği ortaya çıktı.

Spotify, Netflix’in dizi ve film müziklerini bir araya getiriyor!

Spotify, Netflix’in dizi ve film müziklerini bir araya getiriyor!

Spotify ve Netflix arasındaki ortaklık kuvvetleniyor. Netflix Hub özelliği sayesinde dizi ve film müziklerini Spotify’da bulabileceksiniz.

Spotify çalışanlarının ABD’de aldığı maaşlar açıklandı!

İnsider’ın yayınladığı raporla birlikte Spotify çalışanlarının ABD’de kazandığı maaşlar ortaya çıktı. Rapor hazırlanırken ABD Çalışma Bakanlığı Yabancı İşçi Sertifikasyon Ofisi tarafından yayınlanan veriler göz önünde bulunduruldu. Bu veriler şirketin çalışma vizesi yoluyla ABD’de çalıştırmak istediği çalışanları için teklif ettiği ücretleri içeriyor.

Verilere göre Spotify, Ekim 2019 ile Eylül 2021 arasında çalışanlarına 60.000 ABD doları ile 293.000 ABD doları arasında değişen yıllık maaşlar teklif etti. Bunun yanında şirket, 2021 yılında farklı pazarlara açılarak büyümesini artırdı. Raporda şirketin çalışan sayısının geçtiğimiz yıla göre üçte bir oranında artarak 6.554′e ulaştığı açıklandı.

Bunların yanında Spotify, her geçen gün yeni çalışanları bünyesine katmaya devam ediyor. Şirketin sayfasında 443 adet açık pozisyon bulunuyor. Bu pozisyonların konumu ülkeler arasında değişkenlik gösteriyor. En çok uzaktan çalışacak çalışanlar için açık pozisyonlar bulunuyor.

https://i2.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2021/10/spotify-ne-kadar-internet-yer-5.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Çalışanların şirketi seçmesindeki en büyük sebeplerden biri çalışma avantajları. Spotify, diğer büyük şirketler gibi çalışanlarına esnek bir ortam sunuyor. İsteyen kişiler ofise gelmeden evinden çalışabiliyor. Yapılan açıklamalarda çalışılan yerin yerine yapılan işin önemli olduğu vurgulanıyor.

Peki, sizin düşünceleriniz neler? Sizce uzaktan çalışmak yararlı mı? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda belirtmeyi unutmayın!


Haber Kaynağı shiftdelete.net

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.