()

Ülkemizde sıfır araba satın almak gerçekten de zorlaştı. Nitekim bunu 2022 fiyatlarından da anlamak mümkün. Otomobil üreticileri, artık 2021 yerine 2022 model otomobillerini satmaya başladı. Bu da maalesef ki yeni zamları beraberinde getiriyor. Aslına bakarsanız araçlarda herhangi bir değişiklik yok. Sadece satın alacağınız model 2021 değil de 2022 olacak geçecek. Ancak fiyatlar konusunda çok ciddi değişimler söz konusu. Bunun en önemli örneklerinden biri ise Toyota Corolla. Haydi o zaman lafı fazla uzatmadan otomobilin fiyatları nasıl şekillenmiş bir göz atalım.

Toyota Corolla fiyat listesi: Yok böyle zam

Toyota Corolla 2021 yılının Eylül ayında 220.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyordu. Bu manuel seçeneğin fiyatıydı ve otomatik vites için sadece 10.000 TL kadar fark ödemeniz lazımdı. Şimdi ise işler değişti. Aracın fiyatı neredeyse iki kat arttı.

Toyota Corolla baz donanım seviyesinde karşımıza 1.5 litrelik benzinli bir motor ile geliyor. Bu motora eşlik eden şanzıman ise maalesef ki manuel. Araç Vision olarak isimlendirilen bu donanım paketiyle beraber 404.250 TL’den alıcı bulacak.

Eğer manuel yerine otomatik şanzıman istiyorsanız ödemeniz gereken bedel 421.750 TL’ye kadar çıkıyor. Otomobilin tüm versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.5 Vision

Fiyatı: 404.250 ₺


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.